A Free Template from Joomlashack

A Free Template from Joomlashack

Biedrība „Skolas bērniem” Drukāt E-pasts

NOMETNE “BRĪNUMAINIE VASARAS RAIBUMI”

Biedrība “Skolas bērniem” ar Ķekavas novada pašvaldības līdzfinansējumu realizējusi bērnu nometni “Brīnumainie vasaras raibumi”.
Nometnes darbības mērķis bija aktīvi un izzinoši pavadīt brīvo laiku un popularizēt veselīgu dzīvesveidu, radošās un praktiskās nodarbībās, fiziskās aktivitātēs, profesionāli sagatavotu un ieinteresētu speciālistu vadībā.
Galvenie pasākumi: izzināta un iegūta informācija par dinozauriem, pūķiem un vabolēm (Dinozauru parkā, to veidošana), sporta aktivitātes, rotaļas, iepazīšanās ar saldējuma gatavošanas procesu un kalēja amatu, dabas taku izpēte un praktiska darbošanās saldējuma kokteiļu un sviestmaižu gatavošana.
Kopumā nometnē piedalījās 41 dalībnieks.
Pirmajā nometnes dienā izzinājām, veidojām un apkopojām informāciju par dinozauriem, pūķiem un vabolēm.
Otrdien devāmies ekskursijā uz Lietuvas Dinozauru parku un Zoo “Raubonių parkas”.
Trešdien apmeklējām Rūjienas saldējuma ražotni un uzzinājām kā tika gatavots Rūjienas saldējums agrāk un tagad, kā arī nobaudījām dažādus saldējuma veidus. Iepazināmies ar kalēja arodu un kā no pavisam parastām lietām top interesanti mākslas darbi. Apmeklējām Ķoņu dzirnavas – vienīgo vietu Latvijā, kur vienkopus dzirnavās tiek malti graudi un vērpta vilna.
Ceturtdien devāmies ekskursijā uz Siguldu, kur apmeklējām Livonijas ordeņa Siguldas pili. Pilsdrupās bija iespēja pastaigāties pa senajiem mūriem, uzkāpt torņos un iejusties Livonijas ordeņa brāļu ikdienā. Izstaigājām Noslēpumaino Siguldas dabas loku, kurš izved pa noslēpumiem un leģendām apvītām vietām Gaujas senlejas dziļajās gravās. Bija iespēja noklausīties stāstu par saldējuma vēsturi Siguldā un “Siguldas saldējumu”, tā tapšanu, dažādiem interesantiem faktiem un, protams, arī nodegustēt dažādus saldējuma veidus.
Piektdien notika orientēšanās, kā arī Mazo pavāriņu skola, kur nometnes dalībnieki gatavoja sviestmaizes un saldējuma kokteiļus.
Kvalitatīvie rādītāji – bērni piedaloties nometnes piedāvātajās aktivitātēs ir saturīgi, interesanti un kvalitatīvi pavadījuši nedēļu, iepazinušies ar dažādām profesijām, ieguvuši jaunas prasmes un iemaņas, pilnveidojuši zināšanas par veselīgu dzīvesveidu un brīvā laika pavadīšanas iespējām.
Vecāku atsauksmes:
•    Paldies par jauki noorganizēto bērnu nometni un skaistajām bildēm, kurās iemūžinātie mirkļi paliks bērna atmiņā ilgāku laiku.
•    Paldies par lieliski aizvadīto nometni un iespēju skatīt bildes.
•    Paldies par foto, un par lielisko nometni, bērni ir sajūsmā.
•    Paldies Jums par jauko nometni.
Savukārt, pēc nometnes dalībnieku aptaujas anketām var secināt, ka bērniem nometne patika un, ka vēlētos nometni apmeklēt nākošajā gadā.
Nometnes vadītāja Agita Baltmane

 

 
BIEDRĪBA „SKOLAS BĒRNIEM”Biedrība „Skolas bērniem” veiksmīgi ir realizējusi Eiropas Savienības Eiropas Zivsaimniecības fonda (EZF) „Veselā miesā - vesels gars”. Projekta ietvaros ir iegādāti un uzstādīti 3 āra trenažieri Pļavniekkalna sākumskolas teritorijā.

 

Trenažierus varēs izmantot ikviens Katlakalna iedzīvotājs un ikviens varēs uzlabot savu fizisko formu.

Kopējās projekta izmaksas 3780.96 Ls, kur 3402.87 Ls ir projektā iegūtais finansējums, bet 378.09 Ls ir līdzfinansējums.

 

 


BIEDRĪBA „SKOLAS BĒRNIEM” REALIZĒ PROJEKTU „ANGĻU VALODAS APMĀCĪBA ĶEKAVAS NOVADA IEDZĪVOTĀJIEM”

 

Biedrība „Skolas bērniem” realizē projektu „Angļu valodas apmācība Ķekavas novada iedzīvotājiem”

Biedrība „Skolas bērniem”, īstenoja Ķekavas novada pašvaldības līdzfinansētu projektu no 2012. gada 9. oktobra līdz  2012. gada 15. novembrim. Projekta ietvaros bija iespēja apgūt angļu valodu 15 Ķekavas novada iedzīvotājiem.

Kursi kopumā bija 48 stundas un notika otrdienās un ceturtdienās. Kursa dalībnieki bija apmierināti ar iespēju apgūt angļu valodu un pasniedzēju. Projekta rezultātā 15 kursu dalībnieki apguvuši angļu valodas kursu un saņēmuši apliecību. Noslēgumā kursu dalībnieki izteica vēlmi par kursu turpinājumu.

Projektu 500.00 latu apmērā līdzfinansēja Ķekavas novada pašvaldība, savukārt pārējo summu 320.00 latu apmērā sedza paši kursu dalībnieki.

 

Agita Baltmane

Biedrības „Skolas bērniem” valdes locekle

 

 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack