A Free Template from Joomlashack

A Free Template from Joomlashack

Drukāt E-pasts

Dar' man, tēvis pastaliņas, 
Pērc man staltu cepurīt; 
Šuj man svārkus māmuliņa:
Skolā iet(i) man gribas.

(Auseklis)


ĶEKAVAS NOVADA SKOLĒNU AUTOBUSU MARŠRUTI


"APSVEICAM!"

Pļavniekkalna sākumskolas gada skolotāja 2022./2023.mācību gadā ir skolotāja Karīna Gelaša. Apsveicam!

 


"SKOLOTĀJU DIENA"

2023. gada pavasarī 5., tagad jau 6. klase piedalījās eTwinning projektā “Brain breaks”. Pļavniekkalna sākumskolas skolēni tiešsaistē tikās ar skolēniem no Tallinas, Igaunijas, uzdeva viens otram jautājumus angļu valodā Šodien pavisam neierasts darba dienas noslēgums. Skolas direktore bija sarūpējusi Skolotāju dienas dāvanu Pļavniekkalna sākumskolas skolotājām- orientēšanās foto/video spēli, pārvietojoties ar PanCars Rīga mazajām, košajām mašīnītēm. Adrenalīns, jautrība, sacensības gars, un nebūt ne tik vienkārša stūrēšana, bet mēs ar to tikām galā! Dienas nogurums pagaisa kā nebijis! Paldies direktorei! Paldies lieliskajai PanCar komandai!

 


"BRAIN BREAKS"

2023. gada pavasarī 5., tagad jau 6. klase piedalījās eTwinning projektā “Brain breaks”. Pļavniekkalna sākumskolas skolēni tiešsaistē tikās ar skolēniem no Tallinas, Igaunijas, uzdeva viens otram jautājumus angļu valodā un kopā apguva dažādus vienkāršus, bet interesantus veidus, kā atpūsties no intensīva mācību darba stundu laikā. Skolēni izdomāja dažādus radošus prāta atpūtas vingrinājumus, dalījās pieredzē ar Igaunijas skolēniem un balsoja par labāko projekta darbu. Labākie skolēnu darbi saņēma kausus no Igaunijas skolēniem un otrādi. Projekts ir saņēmis eTwinning kvalitātes sertifikātu. Piektdien, Pļavniekkalna sākumskolas 6.klases skolēni, kuri piedalījās šajā eTwinning projektā, pastāstīja par savu projektu pārējiem skolas biedriem un saņēma skolēnu kvalitātes sertifikātus par labu projekta darbu.

 


"LASAM ZĪLES"

5.klase šodien lasīja zīles, lai iepriecinātu Līgatnes Dabas Takas/Ligatne Nature Trails iemītniekus ar gardumiem.
Paldies
Vita Priede, ka atļāvi mums lasīt savā pagalmā. Vislielākais paldies Jāņonkulim!

 


"KIVA"

KiVa ir Turku Universitātes (Somijā) izstrādāta, pētījumos un pierādījumos balstīta programma vardarbības mazināšanai vienaudžu vidū skolā. Latvijas skolu vidē vienaudžu pāridarījuma un bulinga izplatība ir lielāka, nekā jebkurā citā ES valstī, tāpēc šobrīd ir uzsākta KiVa ieviešana Latvijas skolās. Mūsu skolas kolektīvam ir svarīgi, lai katrs bērns skolas vidē justos drošs un pasargāts, tādēļ ar īpaši lielu prieku uzņēmām ziņu, ka Pļavniekkalna sākumskola ir starp pirmajām 60 skolām Latvijā, kuras šajā mācību gadā uzsāks KiVa programmas īstenošanu.
Šodien mūsu skolā notika simbolisks KiVa programmas notikums - parakstīšanās par 365 dienām bez pāridarījumiem. Ar krāsainiem plaukstu nospiedumiem parakstījāmies, ka esam par draudzību, un klasi bez pāridarījumiem.

 


"LIETAS AGRĀK UN TAGAD"

4.b klasei sociālo zinību stunda muzejā. Lietas agrāk un tagad. Paldies Ingai Paikenai par nodarbību.

 


"#IEKĀPOTRAKURPĒS"

5.klase.

 


"DZEJA UZ ASFALTA"

Šodien 5.un 6.klases skolēni piedalījās Dzejas dienas pasākumā " Dzeja uz asfalta".


"DIVKĀRŠI SVĒTKI"

Šodien, 1. septembrī, Pļavniekkalna sākumskolai divkārši svētki- Zinību diena un 30 gadi, kopš Pļavniekkalna skola, pēc vietējo iedzīvotāju iniciatīvas, tika atjaunota. Svinam un priecājamies! Lai enerģija un radīšanas prieks pedagogiem! Lai zinātkāre un radošums skolēniem!

 


"ZINĪBU DIENA"

 


 

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack