Sporta nodarbību pulciņi PDF Drukāt E-pasts
Autors Administrator
Svētdiena, 25 oktobris 2009 05:17

VFS grupa

VFS grupā audzēkņi strādā pēc izglītības iestādes sporta stundu programmas, veicot to satura padziļinātu apguvi.

VFS grupas nodarbības sākās ar 5 minūtēm, kurās skolēni brīvi var izvēlēties sev vēlamo sporta inventāru un netraucējot pārējiem ar to nodarboties. Otrajā daļā skolēni apgūst, atkārto un pilnveido prasmes un iemaņas, kuras ir apgūtas sporta stundā, izmantojot dažādu sporta inventāru. Trešajā daļā, kura VFS grupas audzēkņiem patīk vislabāk, spēlējam spēles, kustību, rotaļas, mācamies sporta spēļu amatprasmes. VFS grupas laikā mums ir iespēja papildus gatavoties sacensībām. Šajā mācību gadalaikā esam jau piedalījušies četrās sacensībās:

Rudens krosā: Renātam 4.v. Jurim 6.v.

Ziemas sporta spēles: piedalījāmies individuāli.

„Tautas bumba” – 5.v.

Florbolā – 2.v.

VFS grupā var piedalīties ikviens bērns, kas vēlās attīstīt un pilnveidot savas fiziskās īpašības un spējas. Katram skolēnam ir iespēja lietderīgi izmantot brīvo laiku, pilnveidot zināšanas sporta, veidošanos, prasme sadarboties dažādu uzdevumu veikšanā

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 11 aprīlis 2010 18:24