A Free Template from Joomlashack

A Free Template from Joomlashack

Konsultāciju grafiks Drukāt E-pasts

2018./2019.m.g.

 

Diena

Mācību priekšmets

Kabinets

Klase

Laiks

Pedagogs

Pirmdiena

Sākumskolas priekšmeti

4.b

4.b, 2.

13.00-15.00

Everita Petrova

Sākumskolas priekšmeti

Mājt. kab.

2.

13.00-14.00

Iveta Kalniņa

Angļu valoda

1.b

3.-4.

13.00-14.30

Kristīne Kaņepe

Dabaszinības

Mājt. kab.

5.-6.

14.00-15.30

Iveta Kalniņa

Latviešu valoda

5.a

2.-5.

13.00-15.12

Ineta Plūme

Otrdiena

Sports

Zāle

1.-2.

7.30-8.00

Ina Krolle

Matemātika

4.a

4.

13.00-14.00

Iveta Kalniņa

Sākumskolas priekšmeti

1.b

1.b, 1.a-2.

13.00-15.00

Santa Jankovska

Sākumskolas priekšmeti

Mājt. kab.

3.a

13.50-15.-30

Agnija Junemane

Sākumskolas priekšmeti

6.

3.-4.

13.50-15.30

Inga Abreniete

Krievu valoda

4.b

2.-4.

13.00-13.40

Trešdiena

Sākumskolas priekšmeti

4.a

4.a

13.00-14.00

Dzintra Medne

Sports

Zāle

3.-4.

7.30-8.00

Ina Krolle

Matemātika

5. b

5.-6.

14.30-15.30

Iveta Kalniņa

Mājturība un tehn. zēniem

Mājt.kab.

5.-6.

7.30-8.00

Mārtiņš Geks

Sākumskolas priekšmeti

1.a

1.a

13.00 -14.30

Marina Kultiševa

Mūzika

4.b

1.-6.

13.50-15.15

Baiba Āboltiņa- Smirnova

Sākumskolas priekšmeti

5.b

1.-4.

13.00-14.30

Ilze Langiša

Vācu valoda

3.b

1-6.

13.50-15.35

Karīna Gelaša

Informātika

Informātikas kab.

5.-6.

14.40-15.20

Marina Kultiševa

Ceturtdiena

Latviešu valoda

6.klase

5.-6.

14.40-16.00

Inga Abreniete

Dabaszinības, sociālās zinības

5.b klase

5.b

13.50-14.50

Ilze Langiša

Sākumskolas priekšmeti

Mājt. kab.

3.b,4.a

13.50-14.40

Daina Milliņa

Sports

Zāle

5.-6.

7.30-8.00

Ina Krolle

Angļu valoda

1.b

5.-6.

14.40-15.50

Kristīne Kaņepe

Piektdiena

Latvijas un Pasaules vēsture

Mājt. kab.

6.

14.30-15.00

Dzintra Medne

Mājturība un tehn. meit.

Mājt.kab.

5.-6.

14.30-15.00

Agnija Junemane

Krievu valoda

5.b klase

5.-6.

13.50-14.40

Latviešu valoda

3.b

3.b

13.00-13.40

Marina Kultiševa

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack