A Free Template from Joomlashack

A Free Template from Joomlashack

Latvijas skolas soma

 

Projekta “Latvijas skolas soma” pasākumi 2018./2019.m.g. I semestrī

Datums

Klases

Aktivitāte

20.11.2018.

3.b, 4.a, 4.b

Latvijas Nacionālais operas un baleta teātris – lekcija, muzejpedagoģijas nodarbība

27.11.2018.

5.a, 5.b, 6.

Radošās darbnīcas “Mazā Brīnumzeme”

11.12.2018.

1.-6.

Ziemassvētku tradīcijas folkloras kopas “Skandinieki” vadībā

13.12.2018.

1.a, 1.b, 2., 3.a

Stāstniece Līga Reitere “Tradīciju stunda”

 

 


 

"Latvijas skolas soma" atklāšnas pasākums

6.klases skolēniem š.g.  6. septembrī bija iespēja piedalīties Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja un Rīgas Dome atklāšanas pasākumā Latvijas valsts simtgades iniciatīvas „Latvijas skolas soma” Rīgā.
Skolēni, kuri izteica vēlmi piedalīties, kur pēc skolēnu ieteikuma izlozes kārtībā noteicām dalībniekus.
Pasākums iepriecināja gan skolotāju, gan skolēnus, jo bija dažādas aktivitātes., lai katrs atrastu sev interesējošo nodarbi līdz koncerta sākumam.
Skolēni par pasākumu:
“Manuprāt šis pasākums bija fantastisks! Koncerts bija ļoti, ļoti skaists. Man visvairāk patika visi tie lāzeri, apgaismojums. Viss izskatījās ļoti efektīgi. Es tiešām vēlētos vēl vienu reizi aizbraukt uz tik skaistu pasākumu!” (Ieva)
““Skolas somas” pasākums bija ļoti foršs, bija daudz radošu darbnīcu un koncerts bija pats labākais.” ( Ādams)
“Bija ļoti fantastisks pasākums, jo bija apbrīnojams koncerts, un bija jautras aktivitātes pirms koncerta. Bija padomājuši par mūsu apetīti, jo varējām paēst. Bija arī maisiņš piemiņai.” ( Emīls)
““Skolas soma” bija ļoti jauks, elpu aizraujošs pasākums. Personīgi man visvairāk patika šovs. Nelielā dāvaniņa uz krēsla pirms šova bija brīnišķīga. Izbaudīju to, ka visur apkārt bija ābolu grozi un paši āboli bija ļoti garšīgi. Ļoti patika tie puiši, kas radīja mūziku no savērtām trubām. Bija ļoti bēdīgi, kas pasākums beidzās, jo tas bija kolosāls.” (Anna)
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack